OPTY nr 005 - Od wydawcy - październik 2002 PDF Print E-mail
Written by Janusz Żurek   
Tuesday, 01 October 2002 00:00
    Już jesień. Po lecie zostały tylko wspomnienia, mam nadzieję - optymalne, podobnie optymalne jak i inne wydarzenia w Waszym życiu.
Powoli kończy się też sezon w „Arkadii u Żurków” w Krzczonowie i ostatni wczasowi kuracjusze wyjadą w połowie października. Następne turnusy przewidujemy dopiero w grudniu, styczniu i lutym.
    Zaś z ważnych wydarzeń rozgrywających się w ostatnim okresie w „optymalnym świecie” należy odnotować: spotkanie z dr Kwaśniewskim w Rzeszowie (reportaż Grażyny Skiby w tym numerze „OPTY”), zmiany w redakcji miesięcznika „Optymalni”, którym będzie teraz kierował (jak również stroną internetową www.optymalni.pl) syn dr Kwaśniewskiego Tomasz, rezygnację p. Józefa Turostowskiego z funkcji skarbnika ZG OSBO, którą to funkcję pełnić będzie obecnie dr Janina Kluczyńska oraz zarejestrowanie komitetu wyborczego poznańskich optymalnych. Życząc poznaniakom powodzenia w wyborach samorządowych mam nadzieję, że ich jawne wystąpienie na forum politycznym przyczyni się do dotarcia z informacjami nt. ŻO do szerszej grupy osób.
    No i byłbym zapomniał. Odbyło się też spotkanie „młodzieży optymalnej” w „Sasance” w Ustroniu, na które przyjechało 80 osób z całej Polski. Podobno było optymalnie, wspaniale, rewelacyjnie, wyśmienicie... Ci którzy „nie zmieścili” się na liście rezerwacji mają czego żałować - tak twierdzili uczestnicy tego spotkania.
Last Updated on Monday, 19 July 2004 15:09