OPTY nr 016 - Od wydawcy - wrzesień 2003 PDF Print E-mail
Written by Janusz Żurek   
Monday, 01 September 2003 00:00
    Niestety! Wakacje się skończyły!
Mam nadzieję, że dla wielu z Państwa były to kolejne udane optymalne wakacje.
    Tym „towarzyszom w niedoli”, którzy podobnie do mnie nie mogli w tym roku wyjechać na wakacyjny odpoczynek współczuję bo na pogodę (z małymi wyjątkami) nie można było narzekać.
    7 września Sala Kongresowa Pałacu Kultury i Nauki wypełni się 3-tysięcznym tłumem optymalnych. Będzie to pierwsza na taką skalę manifestacja ruchu optymalnych. Bilety zostały wyczerpane na długo przed terminem spotkania, choć pewną ich ilość zarezerwowano do rozdania w kasach przed samym rozpoczęciem imprezy. Gościem specjalnym spotkania będzie były prezydent RP Lech Wałęsa. Ciekaw jestem czy tym razem tak wielkie optymalne wydarzenie zostanie zauważone i szerzej zaprezentowane przez ogólnopolską telewizję i radio. Dla wielu optymalnych dzień ten będzie także okazją spotkania „starych” optymalnych znajomych, którzy zjadą się do Warszawy z całej Polski.
    Ten numer OPTY prawie całkowicie zajęło forum czytelników. Mam nadzieję, że zamieszczenie tekstów innych autorów będzie dla Państwa pewnego rodzaju urozmaiceniem.
    Zbyszek Bastowski oprócz listu przysłał mi z Australii kopię broszury propagującej zjadanie tłuszczy nasyconych. Jest to kolejny dowód, że i za granicą coraz więcej osób przekonuje się do idei żywieniowych podobnych do propagowanych od 30 lat w Polsce przez doktora Kwaśniewskiego. Obyśmy nie pozostali w tyle.
Last Updated on Monday, 19 July 2004 23:20