SelektoPlus-FL PDF Print E-mail
Written by Janusz Żurek   
Wednesday, 14 May 2008 11:27
SelektoPlus-FL

Selektoplus-FL
Cena: 1450zł

 

Generator Prądów Selektywnych „SelektoPlus” generuje prądy "PS", "S", "PSH"  pobudzające lub hamujące układ wegetatywny (prądy "S" są szczególnie pomocne w przypadku astmy). Część prądów t.j. PS, S, PSH, może być także generowana z użyciem tzw. częstotliwości nośnej f = 5kHz, dla której uprzednio wymienione prądy stanowią tzw. obwiednię sygnału).

Oprócz Prądów Selektywnych aparat wytwarza także prąd "G" do jonoforezy i galwanizacji oraz na potliwość rąk, prądy "O"  i "O2" na obstrukcję, prąd "SVU" stosowany w nietrzymaniu moczu, prąd "NF" (neofaradyczny) stosowany do stymulacji w ciężkich porażeniach mięśni, prąd przeciwbólowy "UR" (Traberta"), a także prąd "I" na impotencję spowodowaną czynnikami niefizjologicznymi.


„SelektoPlus” może być zasilany zarówno z zewnętrznego zasilacza jak również z zewnętrznej baterii 12 V (brak w zestawie).
Do aparatu dołączony jest komplet elektrod oraz przewody połączeniowe.

Gwarancja na aparat "SelektoPlus" jest bezterminowa!


Artykuły na temat zastosowaniaPrądów Selektywnych można znaleźć na podstronie publikacje.
Zamówienia można składać na adres:

Tel.:
kom. 508 672 895

Uwaga!

Oczywiście powyższy aparat przeznaczony jest dla eksperymentatorów, radioamatorów i hobbystów i nie ma nic wspólnego z jakimikolwiek metodami leczniczymi. Firma PLUS nie bierze żadnej odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś chciał wykorzystać powyższe urządzenie w celach innych niż elektroniczne eksperymenty.

Więcej wyjaśnień na podstronie "Publikacje" w artykule: " Certyfikaty, zappery, generatory".

STATeria

Last Updated on Friday, 01 November 2019 13:52