PDF Print E-mail

 

"ARKADIA PLUS"

Fizykoterapia

Poradnictwo żywieniowe

Adres do kontaktu: Kraków, ul. Mochnackiego 67

Kontakt e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

tel. kom. 691 866 368

 

 

Przed wizytą konieczna wcześniejsza rejestracja telefoniczna. (tel.  691 866 368)

 

Odżywianie w dużym stopniu przesądza o tym, jak wyglądamy, jak się czujemy i pracujemy. Optymalna dieta polega na zachowaniu właściwych proporcji pomiędzy trzema podstawowymi składnikami zjadanych produktów spożywczych: białka, tłuszczy i węglowodanów.

Żywienie Optymalne nie jest tylko którąś z kolei cudowną dietą. Jest to coś więcej. Jest to sposób na doprowadzenie popsutego metabolizmu (czyli inaczej mówiąc przemiany materii), przez niewłaściwe przyzwyczajenia konsumpcyjne i zalecenia żywieniowe, do stanu właściwego dla danego człowieka. Organizm człowieka, a zatem sam człowiek, którego metabolizm jest prawidłowy, nie choruje na choroby cywilizacyjne (takie jak np. choroby serca, cukrzyca, miażdżyca, nadciśnienie tętnicze, nadwaga, niedowaga, choroby zwyrodnieniowe, choroby wrzodowe, neurastenia, itd), i jest znacznie bardziej odporny na choroby wywoływane przez wirusy i bakterie.

W "Arkadii " można skorzystać z porad dotyczących prawidłowego stosowania diet niskowęglowodanowych oraz nauczyć się prowadzenia taniej, zdrowej i smacznej kuchni, poczynienia sporej oszczędności na lekach (gdyż dobrze odżywiając się przestajemy chorować), a w konsekwencji osiągnięcia dobrego samopoczucie i zdrowia całej rodziny.

Konsultanci "Arkadii PLUS" w Krakowie:

   • inż. Janusz Żurek
    Technik fizjoterapii, dietetyk - doradca żywienia, udziela porad indywidualnych prawidłowego żywienia, a także wykonuje zabiegi prądami selektywnymi.
  • This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
  • mgr Krystyna Pasiowiec-Żurek
  • Dietetyk - doradca żywienia, technik fizjoterapeuta, mgr chemii, udziela porad indywidualnych prawidłowego żywienia, a także wykonuje zabiegi prądami selektywnymi.
  • This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

 

ZAPRASZAMY !

Konieczne wcześniejsze telefoniczne uzgodnienie terminu spotkania!