Aktualizacja serwisu OPTY.org PDF Print E-mail
Written by Piotr Żurek   
Saturday, 11 December 2004 18:27
Po długiej przerwie znowu mała aktualizacja. W dziale plików do pobrania zaległy 27. numer OPTY na wrzesień-październik 2004. Niestety nikt z zespołu redakcyjnego nie ma na tyle czasu, by szybko nadrobić zaległości, jednak zapewniam, że nasza wydawnicza działalność będzie kontynuowana.

Zachęcamy jednocześnie do pisania własnych tekstów i nadsyłania ich do nas. Im więcej tekstów tym szybciej będą wychodzić nowe numery OPTY - wzbogacone szerszym gronem autorów. Zapewniamy ciężką pracę, niewdzięczność czytelników i być może satysfakcję (oczywiście wynagrodzenie, władzę, wino, kobiety/mężczyzn i śpiew trzeba sobie zapewnić we własnym zakresie ;) .

Dodatkowo, każdy użytkownik zarejestrowany w serwisie może (do czego również zachęcamy) podsyłać artykuły lub aktualności (newsy) za pomocą opcji „Dodaj newsa” z menu z lewej strony. Takie wiadomości i artykuły po wstępnym zatwierdzeniu trafią na główną stronę serwisu jako aktualności. Także ciekawsze z nich zamieścimy w wersji PDF (i „papierowej”). Zaufanym autorom tekstów do serwisu założymy także konto do samodzielnej publikacji aktualności w serwisie. Jeszcze raz zachęcamy i zapraszamy do współpracy.
Last Updated on Saturday, 11 December 2004 18:43